Hizmetler / Doğum Öncesi ve Doğum

Doğum Öncesi Gebelik Çekimi veya Baby Shower Organizasyonu Çekimi:

Evinizde, stüdyomda veya herhangi bir dış mekanda gerçekleştirilen yaklaşık 2 saatlik bir çekimdir. Tercihinize göre eşinizle ve varsa diğer çocuklarınızla beraber yapılır.

Doğum Çekimi:

Çekim, doğumun olduğu gün doğumdan 1-1,5 saat önce başlar. Çekim boyunca, annenin hastanedeki son hamilelik halleri, doğuma gidişi, bebeğin doğum anı ve ilk kontrolleri, bebeğin ve annenin odaya gelişleri, ilk karşılaşma anları ve tercihe bağlı olarak ilk emzirme karelerine yer verilir.

Normal doğumlarda süreç saatin kaç olduğundan bağımsız, sancılanıp hastaneye giderken beni aramanız ile başlar. Bu süreçte sürekli irtibat halinde olunur ve süreç tarafımca yakından takip edilir. Bu sebeple gerek normal, gerekse sezaryen ameliyatı ile yapılacak doğumlarda süreç çok fazla farklılık göstermez.

Doğumdan Sonraki 2. Gün Çekimi:

Doğumun gerçekleştiği gün doğumdan sonra anne ve bebeğin odaya gelişiyle beraber uzun soluklu bir emzirme süreci başladığından, portre aile çekimlerini gerçekleştirmek çoğunlukla mümkün olmamaktadır.

Anne, baba ve bebeğin ilk güne kıyasla dinlenmiş olduğu ikinci gün çekiminin tercih edilmesi halinde, hastane odasında çok daha detaylı bebek, çekirdek aile ve aile yakınları ile toplu fotoğraflar çekilir. Çekim yaklaşık 1-1,5 saat sürer.

2. gün çekimleri yalnızca 1. gün doğum çekiminin tercih edildiği hallerde yapılır. Sadece 2. gün çekimi yapılamamaktadır.

 

 

Aklınıza gelebilecek tüm sorularınız için iletişim: 0 542 316 04 15 / burcay.ercetin@cekimetkisi.com

Leave a reply

Your email address will not be published.