Hizmetler / Stüdyoda Doğum Günü Çekimi

Stüdyoda Bebek/Aile Çekimi:

Bebek için önceden belirlenmiş 5 farklı konsept, giysi ve fonlar kullanılarak gerçekleştirilen çekimdir. Bu 5 konseptten bir tanesi cake smash (pasta patlatma) olarak tasarlanabilir. Bebeğin tek çekilen konsept fotoğraflarına ilave olarak, bebeğin ailesiyle detaylı pozları da çekilir.

Çekim bebeğin uyku, açlık vb. durumuna göre yaklaşık 2 saat sürer. Bu çekimden yaklaşık 100-150 arası photoshop ile düzenlenmiş fotoğraf elde edilir.

3-12 ay, 1 yaş ve 1 yaş cake smash çekimlerinde, belirlenen konseptlere ve ailelerin isteklerine göre kullanılabilecek tüm giysi, dekor ve aksesuarlar tarafımca temin edilir. Ailelerin çekim için kullanılmasını istediği giysi ve eşyalar var ise, onlar da önceden konuşularak, kompozisyonlara dahil edilebilir.

Stüdyoda Mini Konsept Bebek/Çocuk Çekimi:

Önceden belirlediğimiz iki farklı konseptle yapılan çekimdir. Sevgililer günü, yılbaşı, anneler günü, babalar günü vb. özel günler için de bu çekim türü tercih edilebilir. İki konseptten birisi cake smash olarak tercih edilebilir. Çekim, siyah ya da beyaz fon önünde çekilen kısa bir aile çekimini de kapsar.

Çekim toplam 1 saat sürer. Bu çekimden yaklaşık 50 adet photoshop ile düzenlenmiş fotoğraf elde edilir.

Çekim yalnızca stüdyoda gerçekleştirilir. Bu çekim türü ev ya da dış mekanda gerçekleştirilmez.

 

Aklınıza gelebilecek tüm sorularınız ve paket içerik talepleriniz için iletişim: 0 542 316 04 15 / burcay.ercetin@cekimetkisi.com